Rentgens

JK Dent zobārstniecības klīnikā pacientu labā strādā MyRay digitālās rentgena iekārtas.

Attēls tiek iegūts uzreiz pēc procedūras. Tas ir ērti glabājams un pieejams faila veidā, kā arī izmantojams specializētās datormodelēšanas programmās.

MyRay rentgenaparāti ir ražoti Itālijā. Abi rentgenogrāfi atbilst stingrajiem medicīnas iekārtu normatīviem, kā arī izmanto jaunākās rentgenattēlu uzņemšanas tehnoloģijas. Ārstiem tās spēj nodrošināt visaugstākās izšķirtspējas attēlus, kas nepieciešami maksimāli precīzam darbam. Pacientiem tas nodrošina par 40% mazāku rentgena staru iedarbību nekā klasiskās Rtg filmas izgatavošana.

Mūsdienu rentgenapskates ir tik saudzīgas, ka no tām noteikti nav jābaidās  –  rentgeni ir fantastiski ātri un rada mikroskopisku apstarojumu. Bez tā pat vislabākais zobārsts apskates laikā redz tikai 50% no zoba – pārējos 50% sedz smaganas un kauls.

Zobu rentgenogramma nepieciešama:

  • kariesa diagnostikā un ārstēšanā;
  • zobu sakņu kanālu ārstēšanā;
  • ķirurģijā;
  • zobu protezēšanā
  • implantācijā;

Rentgenuzņēmumos var iegūt atsevišķu zobu attēlu un tajā var arī ieraudzīt, kāds ir zobu savstarpējais novietojums, novērtēt kaulu stāvokli, kā arī noskaidrot iepriekšējo stomatoloģisko procedūru rezultātu, un, ja nepieciešams, to arī izlabot.