Par mums

Par klīniku

Zobārstniecības klīnika JKDent sāka darbu 2016.gadā jaunās, plašās telpās ar mūsdienīgu interjeru un kvalitatīvu aprīkojumu.

Klīnikas pamatā ir Dr.Jāņa Kukuļa zobārstniecības prakse, kas veiksmīgi darbojas kopš 2000. gada. Sešpadsmit gadus ilgā pieredze privātpraksē radīja nepieciešamību piedāvāt pacientiem plašāku pakalpojumu klāstu lielākās telpās. Kā rezultātā esam šeit –Āgenskalna ielā 4-1.

Atrašanās vieta

Klīnika atrodas pie Slokas ielas, pretī Mārtiņa baznīcai. Pateicoties ērtajai atrašanās vietai, esam viegli sasniedzami gan ar sabiedrisko transportu, gan automašīnu, kā no visas Pārdaugavas –Āgenskalna, Imantas, Zolitūdes, Iļģuciema-, tā no Rīgas centra. Iespēja novietot automašīnu pie pašas klīnikas bez maksas. Ja atbrauksiet ar velosipēdu, varēsiet to novietot pie mums.

Esam nodrošinājuši vides pieejamību cilvēkiem ar kustības traucējumiem.

Iekārtojums

JKDent klīnikā ir trīs pacientu pieņemšanas telpas ar jaunām elites klases Stern Weber zobārstniecības iekārtām. Pacientu izmeklēšanu veicam ar MyRay rentgendiagnostikas iekārtām, kuras aprīkotas ar viziogrāfu. Tas ļauj datorizēti uzlabot attēlu kvalitāti, veikt mērījumus un samazina pacientam saņemto starojumu aptuveni par 40%. Rtg ir iespējams veikt dažu sekunžu laikā tieši zobārstniecības krēslā. Lai labāk varētu izskaidrot  esošo situāciju, izmantojam HD augstas izšķirtspējas intraorālās kameras.

3 dimensiju koniskā stara datortomogrāfs

Klīnikā uzstādīts 3 dimensiju koniskā stara datortomogrāfs. Ar to var veikt 2D ortopantomogrammu, kā arī 3dimensiju sejas un žokļu izmeklējumus, kuri ir neaizstājami pie sarežģītām zobu ekstarkcijām, endodontijai un implantācijai.

Pacientu un ārstu komfortam  visas telpas ir aprīkotas ar piespiedu ventilāciju un gaisa kondicionieriem mikroklimata uzturēšanai.

Infekcijas kontrole

Liela uzmanība klīnikā tiek pievērsta infekcijas kontrolei. Visi instrumenti iziet pilnu sterilizācijas ciklu no ķīmiskās apstrādes līdz pilnīgai sterilizācijai Stern Weber autoklāvā īpašā iepakojumā. Tiek lietoti tikai vienreiz lietojamie individuālās aizsardzības līdzekļi.