Par mums

Zobārstniecības klīnika JK Dent sāka darbu 2016.gadā jaunās, plašās telpās ar mūsdienīgu interjeru un kvalitatīvu aprīkojumu.

Klīnikas pamatā ir Dr.Jāņa Kukuļa zobārstniecības prakse, kas veiksmīgi darbojas kopš 2000. gada. Sešpadsmit gadus ilgā pieredze privātpraksē radīja nepieciešamību piedāvāt pacientiem plašāku pakalpojumu klāstu lielākās telpās. Kā rezultātā esam šeit –Āgenskalna ielā 4-1.

Šobrīd JK Dent klīnikā strādā vadošie nozares speciālisti. Mēs varam lepoties ar sertificētām endodontijas un bērnu zobārstniecības speciālistēm, kā arī ar sertificētiem protēzistiem un mutes, sejas un žokļu ķirurgiem.

Atrašanās vieta

Klīnika atrodas pie Slokas ielas, pretī Mārtiņa baznīcai. Pateicoties ērtajai atrašanās vietai, esam viegli sasniedzami gan ar sabiedrisko transportu, gan automašīnu, kā no visas Pārdaugavas –Āgenskalna, Imantas, Zolitūdes, Iļģuciema-, tā no Rīgas centra. Iespēja novietot automašīnu pie pašas klīnikas bez maksas. Ja atbrauksiet ar velosipēdu, varēsiet to novietot pie mums.

Iekārtojums

JK Dent klīnikā ir sešas pacientu pieņemšanas telpas ar jaunām elites klases Stern Weber zobārstniecības iekārtām. Pacientu izmeklēšanu veicam ar MyRay rentgendiagnostikas iekārtām, kuras aprīkotas ar viziogrāfu. Tas ļauj datorizēti uzlabot attēlu kvalitāti, veikt mērījumus un samazina pacientam saņemto starojumu aptuveni par 40%. Rtg ir iespējams veikt dažu sekunžu laikā tieši zobārstniecības krēslā. Lai labāk varētu izskaidrot esošo situāciju, izmantojam HD augstas izšķirtspējas intraorālās kameras.

Esam nodrošinājuši vides pieejamību cilvēkiem ar kustības traucējumiem.

3 dimensiju koniskā stara datortomogrāfs

Klīnikā uzstādīts 3 dimensiju koniskā stara datortomogrāfs. Ar to var veikt 2D ortopantomogrammu, kā arī 3dimensiju sejas un žokļu izmeklējumus, kuri ir neaizstājami pie sarežģītām zobu ekstrakcijām, endodontijai un implantācijai. Izmeklējumi tiek veikti ar jaunākās paaudzes Hyperion X5 rentgena iekārtas.

jkdent_img3
IMG_E7571-768x1024

Dentālais mikroskops

Mikroskops zobārstniecībā nodrošina zobu ārstēšanu ar visaugstāko precizitāti lielā palielinājumā. Īpaši nepieciešams sarežģītu, grūti atrodamu zobu kanālu ārstēšanā un pārārstēšanā, kad iepriekšēja ārstēšana bijusi neveiksmīga. Kā arī sakņu kanālos ielūzušu instrumentu izņemšanā, plaisu diagnostikā u.c. Mikroskops tiek izmantots arī ķirurģijā, protezēšanā un implantoloģijā.

Jk Dent klīnikā ārstēšanu ar mikroskopu veic sertificētas endodontistes Dr. Anda Mindere-Gūbele un Dr. Anna Mihailova

Infekcijas kontrole

Liela uzmanība klīnikā tiek pievērsta infekcijas kontrolei. Visi instrumenti iziet pilnu sterilizācijas ciklu no ķīmiskās apstrādes līdz pilnīgai sterilizācijai Stern Weber autoklāvā īpašā iepakojumā. Tiek lietoti tikai vienreiz lietojamie individuālās aizsardzības līdzekļi.

jkdent_img5

Mūsu komanda

Mūsu klīnikā strādā kvalificēti, sertificēti zobārsti, asistenti un zobu higiēnisti. Sadarbojamies ar augsta līmeņa speciālistiem implantoloģijā un sejas žokļu ķirurģijā.

Apskati visus mūsu speciālistus šeit.

Piesakies vizītei!