Philips ZOOM zobu balināšana

Ar “PHILIPS ZOOM!” zobu balināšanas sistēmu iespējams panākt izcilus rezultātus, saudzējot zobu struktūras.

“Philips ZOOM!” zobu balināšana ir jaunākās paaudzes saudzīgākā profesionālā zobu balināšanas sistēma, kas nepilnu 2h laikā spēj padarīt smaidu līdz pat astoņiem toņiem gaišāku. “Philips ZOOM!” ir viens no saudzīgākajiem zobu balināšanas veidiem, kas ievērojami samazina zobu jutības risku balināšanas procedūras laikā un pēc procedūras veikšanas.

Kā notiek profesionālā zobu balināšana?

“Philips ZOOM!” ir jaunākās paaudzes zobu balināšanas sistēma, kurā tiek pielietota uzlabota UV gaismas spektra lampa, kas aktivizē balinošo gelu un tās iedarbības laikā zobi netiek pakļauti karstuma ietekmei, kas varētu bojāt zoba struktūru, jo UV staru lampa neuzsilda zobu balināšanas laikā. “Philips ZOOM!” balinošajam gelam ir neitrāls pH līmenis un tas satur kalciju, kas ir zoba emaljas mikroelements. Gela iedarbība ir vērsta uz zoba iekšējo struktūru, kas galvenokārt nosaka zoba krāsu, jo zoba emalja ir caurspīdīga un tā nenosaka zobu toni. Kalcija joni palīdz stiprināt zobu, mazina zobu jutību, veido aizsargkārtu, kas ne tikai aizpilda virsmas mikrodefektus, bet padara zobu virsmu gludāku un spīdīgāku.

Pirms zobu balināšanas!

Lai pārliecinātos, vai zobu balināšana ar “Philips ZOOM!” metodi ir piemērota tieši Jums, vispirms jāapmeklē konsultācija pie sertificēta zobu higiēnista. Speciālists novērtēs Jūsu mutes dobuma veselības stāvokli, jo zobu balināšanu iespējams veikt tikai veseliem zobiem un veselām smaganām, zobiem jābūt bez aplikuma un zobakmens, tāpēc 2 nedēļas pirms zobu balināšanas procedūras jāveic profesionālā mutes dobuma higiēna.

Zobu balināšana mājās

Mūsu klīnikas speciālisti sadarbībā ar zobu tehnisko laboratoriju, izgatavos tieši Jums piemērotas zobu balināšanas kapes, kuras varēsiet izmantot vairākus gadus zobu balināšanai mājās. Zobārsts noteiks un pasūtīs tieši Jums piemērotas koncentrācijas balinošo līdzekli, kā arī zobu emaljas nostiprinošo preparātu, ko lietot balināšanas starplaikos. Zobārsts jums pastāstīs, kā pareizi veikt šo procedūru.

Atsevišķu pārkrāsotu zobu balināšana/endodontiskā balināšana tiek veikta atsevišķiem nedzīviem zobiem, ja tie ir pārkrāsojušies pēc endodontiskas kanālu ārstēšanas. Šeit gan jāievēro, ka ne vienmēr tā var būt efektīva un parasti rezultāts ir noturīgs 1-4 gadus. Metode ir ar mazu iejaukšanos zoba audos un piemērota zobiem ar nelielām plombēm. Zobiem ar lielu zobu audu zudumu piemērotāki būs venīri vai zobu apvalka kroņi.

Mūsu speciālisti

Karīna Skabeiķe
Karīna SkabeiķeSertificēta zobu higiēniste
Iveta Dika
Iveta DikaSertificēta zobu higiēniste
Katrina MihailovaSertificēta zobu higiēniste
Agnese Vāvere
Agnese VāvereSertificēta zobu higiēniste
Glafira Petkeviča
Glafira PetkevičaSertificēta zobu higiēniste
Viens zobs
60.00 Eur
Philips ZOOM! zobu balināšana
350.00 Eur
Philips ZOOM! balināšanas kapes ieskaitot nepieciešamos materiālus
130.00 Eur

Piesakies vizītei!